Hizmetlerimiz

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir. Bu tabelalar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar bir çok kişi için ideal bir tabela şeklidir.

Işıklı Tabela, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır.

Led tabela sistemlerinde kullanılan elektronik malzemelerin bazılarından bahsedelim. Led ‘ler tabela sisteminde kullanılan en önemli ve kaliteyi belirleyen elektronik devre elemanıdır.

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Tüm kurum ve kuruluşlar, işletmeler için yön tabelası yapılmaktadır. Amaç işletme içerisinde kolayca yönlendirme sağlayabilmek.

Matbaa işlemini, yazıları, resimleri ya da belirli şekilleri, çeşitli materyaller (kağıt, deri, kumaş vb.) üzerine özel bir teknik sayesinde baskılayarak çıkaran ve birden fazla nüsha haline hızlıca getirebilen makine veya sistem olarak tanımlayabiliriz. Baskı makinası olarak da tanınan matbaa, aslen Arapça kökenli bir kelimedir ve baskı evi, basım yeri, basım aleti manasına gelir.

 
Kutu Harf Tabela
Işıklı Tabela
Işıksız Tabela
Krom Tabela
Ayaklı Tabela
Led Tabela
Totem Tabela
Folyo Baskı
Vinil Baskı
Delikli Folyo (One way vision)
Cephe Giydirme
Cam Giydirme
Araç Giydirme
Yelken Bayrak
Kırlangıç Bayrak
Gönder Bayrak
Duba
 
Broşür
El İlanı
Katalog
İnsört
Afiş
Kartvizit
Oto Paspas
Fatura
İrsaliye
Antetli Kağıt
Diplomat Zarf
Cepli Dosya
Takvim
Makbuz
Sözleşme
Etiket
……
 
Magnet
Kalem
Çakmak
Anahtarlık
Flashdisk
Kupa Bardak
Saat
Kalemlik
Ajanda
Şapka
Küp Bloknot
Masa Setleri
Çanta
Bloknot
El Feneri
Rozet
Kartvizitlik